نصب سقف شیبدار

یکی از کارهایی که باعث زیبا شدن ساختمان‌ها می شود، طراحی و اجرای سقف شیبدار روی ساختمان است. برای این کار، باید ابتدا آهن کشی سقف شیبدار انجام شود. آهن کشی سقف شیبدار از مهم ترین اقداماتی است که برای نصب سقف شیبدار انجام می‌شود.

گروه زیبا گستر در تمام نقاط استان تهران و کرج آهن کشی سقف شیبدار با سازه های فلزی و خرپا، انجام می دهد. شما می‌توانید برای اجرای انواع سقف شیبدار و ساده با ما تماس بگیرید و از در صورت صلاح دید ما انواع سقف شیبدار و سقف ساده را برای شما انجام دهیم.

اجرای سقف شیبدار چگونه انجام می شود؟

برای آهن کشی سقف شیبدار، ابتدا خرپای سقف شیبدار به صورت مثلثی یا نردبانی بنا می‌شود. خرپا می تواند فلزی یا چوبی باشد. گروه زیبا گستر، آهن کشی سقف شیبدار را با استفاده از خرپاهای فلزی انجام می ‌دهد. بعد از اینکه خرپای فلزی ساخته شد، آن را با رنگ های درجه یک، رنگ آمیزی می کنند و با عملیات جوشکاری خرپا های ساخته شده را روی ستون فلزی نصب می‌کنند.

اجرای پوشش سقف های شیبدار و سقف های ساده

پوشش سقف با پلی کربنات: ورق پلی کربنات، یکی از گزینه های عالی برای پوشاندن سقف شیروانی شما هستند. ورق های پلی کربنات شفاف هستند و تا سال ها سالم می مانند. ورقه های پلی کربنات، مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و برای هر گونه آب و هوایی مناسب است. وزن این ورقه ها بسیار سبک است و از هر نظر استاندارد هستند.

پوشش سقف شیبدار فلزی: یکی دیگر از انواع سقف های شیبدار، سقف شیروانی با پوشش فلزی است. پوشاندن سقف شیبدار با پوشش فلزی به راحتی صورت می گیرد.

اهمیت آهن کشی سقف شیبدار

آهن کشی سقف شیبدار از مهم ترین مراحل در اجرای سقف شیبدار است؛ زیرا مقاومت سقف شیبدار را تضمین می کند. آهن کشی سقف شیبدار خود را به افراد متخصص بسپارید. گروه زیبا گستر در تمام نقاط استان تهران آهن کشی انواع سقف شیبدار و ساده را با خرپاهای فلزی انجام می‌دهد. همچنین ما انواع آلاچیق فلزی، گلخانه و سازه های فلزی را برای شما می سازیم. منتظر تماستان هستیم تا انواع سازه های فلزی بزرگ و کوچک را برای شما بسازیم.

نحوه محاسبه هزینه

نحوه محاسبه هزینه سقف های شیبدار و شیروانی و آردواز بصورت متر مربع می باشد که سطح انجام شده کار که طول در عرض سطح نما و لمبه یا دامپا و پوشش سقف ضرب شده و با هم جمع می گردد و مجموع آن ها در مبلغ پایه که در قرارداد مورد توافق قرار گرفته جهت اجرا ضرب شده و هزینه تمام شده کار مورد قرارداد بدست می‌آید.

مثلاً اجرای سقفی با زیر بنایی 8 متر در 8 متر با توجه به دامنه ای که معمولا برای سقف های شیبدار در نظر گرفته می شود و معمولا 1 متر است بصورت 10 متر در 10 متر بوده و با شیب معمولی 25% اگر محاسبه شود حدود 20 % به ضرب 10 در 10 اضافه می شود.

یعنی 10*10*20%= 120 متر مربع

پس پوشش سقف شیروانی به متراژ 120 متر مربع می رسد، سپس نمای دور کار مورد نظر که بصورت پیشانی با ارتفاع عموماً 30 سانتیمتر تا 50 سانتیمتر در محیط کار که 10*4 است ضرب می شود، در این مثال اگر از نمای 30 سانتی استفاده گردد نحوه محاسبه متراژ نما بصورت 10*4*0.3 خواهد بود که مجموع آن 12 متر مربع خواهد شد و در انتها دامپای زیر دامنه محاسبه می گردد که حاصلی از محیط دور سقف و عرض دامپا می باشد که در مثال فوق اگر از دامپا 1 متری استفاده گردد مجموعاً 36 متر مربع متراژ دامپا یا لمبه زیر دامنه خواهد بود، در این مثال متراژ کار تمام شده با زیر بنای 8*8 به عدد 168 متر مربع خواهد رسید که اگر کار مورد قرارداد بابت هر متر مربع 75000 تومان ذکر شده باشد عدد 75000 در 68 ضرب خواهد شد و هزینه تمام شده کار بدست خواهد آمد.

نصب سقف شیبدار

نصب سقف شیبدار

راه های ارتباطی با زیبا گستر:
mobile icon شماره موبایل: 09121901421
شماره موبایل: 09123364859
شماره موبایل: 09351901421
mobile icon شماره سامانه پیامکی: 50004080000568
mobile icon واتساپ: 09351901421
telegram icon کانال تلگرام: zibagostar.gh@
instagram icon اینستاگرام: ziba_gostar.gh
email icon پست الکترونیکی: zibagostar.gh@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@zibagostar.com
url icon آدرس سایت: www.zibagostar.com
address icon آدرس: تهران – سراسر تهران و حومه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *