پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله

در پوشش سقف سوله می توانید از موارد زیر استفاده کنید:

✅ ساندویچ پانل سقفی و دیواری از نوع پلی یورتان

✅ ورق گالوانیزه رنگی و پشم شیشه و توری مرغی

✅ ورق گالوانیزه ساده و پشم شیشه و توری مرغی

✅ ورق آلومینیوم و توری مرغی و پشم شیشه

پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله که با استفاده از ساندویچ پنل سقفی و دیواری است، پر طرفدارترین و اصولی ترین نوع پوشش است. ساختار آن به این شکل است که بین دو ورق لایه ای فوم تزریق می کنند و اصطلاحا به آن پوشش ساندویچی گفته می شود. پوشش های از این دست، استحکام خوبی در برابر زلزله و دیگر حوادث خارجی دارند به علاوه عایق بهتری برای صدا، رطوبت و حرارت به داخل سوله هستند. در ضمن اجرای این نوع پوشش سقف برای سوله سریع تر از انواع دیگر انجام می شود و این سرعت موجب کمتر شدن زمان اجرا و در نتیجه هزینه می شود.

از ساندویچ پانل در پوشش سقف سوله های ورزشی، سوله های صنعتی، آشیانه ی هواپیماها و ده ها نوع سوله ی دیگر استفاده می شود.

نوع دو و سه و چهار که ورق گالوانیزه رنگی و ساده و آلومینیومی با انواع عایق پشم شیشه، فوم، کارتن پلاس و پشم سنگ برای اجرای پوشش سقف استفاده می شود.

مشخصات ورق گالوانیزه رنگی

پایه این نوع ورق گالوانیزه می باشد که قسمت روی ورق در دو مرحله به ضخامت ۲۰ الی ۲۵ میکرون و قسمت پشت آن در یک مرحله به ضخامت ۷ الی ۱۵ میکرون پوشش رنگ به صورت کوره ای که در این پوشش ضمن زیبایی خاص، باعث می شود ورق در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی داشته باشد. ورق گالوانیزه رنگی مصارف گوناگونی در بخش ساختمان، لوازم خانگی، صنایع فلزی و… دارد. ورق های رنگی در ضخامت های ۰/۴، ۰/۵، ۰/۶ و ۰/۷ میلیمتر با تنوع بیش از ۱۵ رنگ ارایه می شود.

  • دارای پوشش روی به صورت آبکاری گرم
  • مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی
  • موارد مصرف: صنایع فلزی، خانگی، خودرو سازی و…
  • ضخامت از دو ۰/۲ الی ۰/۶ میلیمتر
  • ضخامت از دو ۰/۲ الی ۰/۶ میلیمتر
  • عرضه به صورت شیت ورول

پوشش سقف سوله با پلی کربنات

پلی کربنات سخت ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب بجای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلی پلی کربنات در سال ۱۹۵۳ میلادی توسط دکتر دانیال فاکس در کمپانی جنرال الکتریک پلاستیک ساخته و در سال ۱۹۵۸ به طور انبوه برای اولین بار به بازار عرضه گردید. انواع ورق‌های ساخته شده نیز در سال ۱۹۶۸ تولید و روانه بازار شد. تنوع ساختاری ورق‌های پلی کربنات امکان استفاده از آن را بر روی هر نوع سازه و در جوار هر نوع مصالح ساختمانی به راحتی فراهم نموده است و کاربردهای وسیعی را ایجاد می‌کند.

پوشش سقف سوله با قابلیت عبور دادن نور

تنوع رنگ این ورق، قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵ تا ۸۲ درصد امکان‌پذیر می‌نماید که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار می‌باشد. ورق پلی کربنات مسطح، ظاهر مشابه شیشه به ابعاد ۰۵/۳*۰۵/۲ متر تولید می‌گردد. این ورق دارای یک لایه ضد uv برای محافظت در برابر نورآفتاب می‌باشد. می‌توان ورق با دوطرف ضد uv نیز سفارش داد، این ورق در ضخامت‌های 8، 6، 4، 3، 2، 12، 10 میلی‌متر تولید می‌شود و علاوه بر بیرنگ (رنگ شیشه‌ای) دارای تمام رنگ‌های اصلی (برنز، آبی، شیری، زرد، قرمز، سبز) می‌باشد. این ورق فقط از دو قسمت طول و عرض قابلیت خم شدن دارد، و مزیت آن سبک بودن آن است. کاربرد این ورق در انواع پوشش سقف‌ها، پارکینگ‌ها، سقف کاذب و دیواره‌های سوله، آبنما و… می‌باشد.

پوشش سقف سوله

پوشش سقف سوله